Mekanların aurasını yükselterek, fonksiyonel hale getiren ve bunu yaparken de bahçeyi yaz kış kullanılabilir hale dönüştüren Pergole Sistemleri ile artık mekanlar daha şık ve kullanışlı.

Otomasyon sistemi sayesinde açık yada kapalı dört mevsim kullanılabilen pergola tenteler, açılır kapanır özellikleri ile açık hava keyfinin, her daim yaşanmasına zemin hazırlamaktadır.

Yazın güneş ışığından korunmak için gölgelik, kışın da katlanabilir cam balkon ile bir kış bahçesine dönüşerek ekstra bir alan imkanı tanıyan pergolalar, sağlam, portatif ve fonksiyonel yapıları ile özellikle işletmelerin özel tercihleri arasındadır.

Ahşap yada galvanizli profillerin yardımı ile açık alanı tamamen kapsamı içine alacak biçimde kurulan iskelenin üzerine, açılır kapanır otomatik pergola tentelerinin montajı yapılarak uygulanan bu sistemler, aynı zamanda teras ve balkon kapatmalarında da en iyi çözüm ortağınız olacaktır.

Her türlü hava şartlarına uygun yapısı, yüksek mukavemetli gücü sayesinde yıllarca direnç gösterirken, şık tasarımı da mekanların mimarisini bozmadan, dekorasyonla bütünlük oluşturacak tarzı da göz alıcıdır.

Konstrüksiyon ve blockoutun farklı renk tonlarına sahip olması da bu özelliğini desteklemektedir.

Alev yürümez özelliği, UV ışınlarına karşı göstermiş olduğu direnç, rüzgar ve sarsıntıya karşı dayanıklılık, yağmur ve kar suyuna karşı koruma Pergole Gölgelik Sistemlerinin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Düz ve oval olarak farklı biçimlerde alternatife sahip Otomatik Pergole Sistem Modelleri, bahçe, havuz kenarı, kafe ve restoran açık alanları, teras, balkon ve kış bahçelerinde güvenle tercih edilebilmektedir.

Sadece sizi ve tarzınızı yansıtacak, Pergole Gölgelik Model alternatiflerimizi, özgün tasarımlarımız ile bir araya getiriyor, her beklentiye cevap verecek çözümler üretiyoruz.

Uygun fiyatı, kaliteli hizmet ile harmanlayan seçkin kuruluşlardan biri olan firmamız, En Uygun Pergole Gölgelik Fiyatları ile de her bütçeye hitap edecek fırsatlar sunmaktadır.