Bahçe tasarımının vazgeçilmezi haline gelen ve meraklıları arasında katlanır teras olarak da bilinen pergola sistemi, bilinen güneş çatı sistemlerinden farklı olarak kendi ekseni etrafında dönebilen ve tüm hava koşulları için ideal ortamı oluşturacak şekilde paneller içermektedir.

Tüm mevsimler de engeller olmadan doğanın tadını çıkarmanız için en büyük yardımcınız Bioklimatik Pergola olacak. Isının içeriye girmesini engeller, ancak oksijen ve güneş ışınlarını sağlamaya devam eder.

Uzaktan kumandalı tente sistemleriyle siz değerli müşterilerine hizmet veren Pergola Center, Kocaeli Pergola ve Gebze Tente Pergola olarak hizmet vermektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini kendisine hedef olarak belirlemiş ve bu hedefler doğrultusunda İzmit Pergola gibi alanlarda hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Bu da ayarlanabilir paneller sayesinde istenilen miktarda doğal ışıktan yararlanmanızı sağlar. Soğuk, yağışlı veya karlı iklimlerde bu cam sistemi sayesinde ihtiyacınız olan konforu bulacak ve yukarıdan sonra iç mekanı ısıtarak keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Darıca ve Bayramoğlu bölgelerinde ağırlıklı olarak açılır tente ihtiyacı bulunmaktadır, bu açılır tenteler genellikle motorlu olarak cafe ve restoran açılır tente modelleri tercih edilmektedir. Açılır tente fiyatları için iletişim sayfamızdan ve whatsapp ikonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu açıdan bioklimatik pergola tasarımı tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek bir üründür. Dış mekan kullanımını en üst düzeye çıkaran bu tasarım, bunun yerine hareketli paneller ve tenteler kullanıyor. Teraslarda, bahçelerde, pencerelerde ve evlerde ya da restoran ve kafelerde daha birçok yerde hayatınızı kolaylaştıracak olan Bioklimatik Pergola Sistemi için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Dış etkenlere karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla kalmayıp, uzun süreli kullanımlarda çürümez, küflenmez, paslanma yapmaz ve solmaz. Özel yapım sistemlerimiz sayesinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar. her koşulda, doğanın tadını istediğiniz gibi çıkarmanız için her şeyi yapıyoruz. Artık hava koşullarının olumsuz etkilerinden endişe duymadan doğanın tadını çıkarabilirsiniz.